Interton Centro

Kimse sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmek istemez. Küçük ve mütevazi görünümlü İnterton Centro işitme Cihazları, gürültülü ortamlarda bile konuşmaların mükemmel anlaşılmasını sağlar. Akıllı telefon bağlantısı ve akıllı özellikleri sayesinde  rahat bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz.
 
 

centro_banner_2iPhone için yapılmış.
iPhone İşlevseliğini standart işitme cihazlarında bulamazsınız. Heyecan verici yeni bir özelliktir. iPhone dan işitme cihazınıza doğrudan ses akışı sağlar. Bu sizin boynunuzda herhangi bir bağ bulunmadan doğrudan iPhone üzerinden ses ayarı, program değişimi FaceTime aramaları ve müziklerinize erişim ve cihazınızı ayarlayabilmeniz anlamına gelir.

 Küçük ve Mütevazi
Interton Centro işitme cihazları mükemmel bir form ve fonksiyon sunuyor. Bu küçük ergonomik tasarım işitme cihazları kulak arkasında rahatça oturuyor ve zorlukla görülebilmekte. En son üretim teknolojisidir. eşsiz Nano kaplaması nem ve ter ve toza karşı cihazınızı güvende tutar. Endişelenmenize gerek yok sadece aktif yaşamınıza devam edin.

 Kullanıcı konforu ve rahat adaptasyon
Interton Centro işitme cihazları size konfor ve rahatlık sağlamak için esnek ve uyarlanabilir bir tasarıma sahiptir. Kişisel adaptasyonu mümkün olduğunca Centro işitme cihazı na geçişiniz açısından rahat bir hale getirir. Bu sayede Interton Centro ya kolayca başlayabilir ve hayatınızın doğal bir parçası haline gelmesini kabul edebilirsiniz.

Interton  EasyHearing Uygulaması
EasyHearing uygulaması ve Phone Clip ile akıllı telefonunuzdan işitmenizi kontrol edebilirsiniz. İşitme cihazınızın ses düzeyini ayarlar ve program değişimi yapabilirsiniz. Bunları yapmak eposta okumak ya da kısa mesaj göndermek kadar kolaydır.

Interton telefon klipsi 2 ve EasyHearing uygulaması ile beraber Android kullanıcıları da Interton Centro 2
ve 4, Step 2, 4 ve 6 işitme cihazlarında ses ve programları ayarlayabilirler.
Böylece kullanıcılar, rahatça işitme cihazlarını kontrol edebilir ve özelliklerinin keyfini çıkarabilirler.

centro_aksesuar_1
ORTAMA GÖRE PROGRAM DEĞİŞTİRME

programları içinde bulunduğunuz çevreye göre ister evde, işte ve restoranda değiştirebilirsiniz.

centro_aksesuar_2
SESİ AYARLAMA

İhtiyaçlarınıza göre sesi arttırabilir veya kısabilirsiniz.

centro_aksesuar_3
GPS YÖNLENDİRMELERİNİ DİNLEME

Navigasyon yönlendirmelerini duyabilirsiniz.

centro_aksesuar_4
ARAMA YAPMA VE YANITLAMA

Facetime veya skype kullanabilir ve rahatça iletişim kurabilirsiniz.

centro_aksesuar_5
MEDYA AKIŞI

Müzik ve sesli kitapları dinleyebilir ya da video izleyebilirsiniz.

centro_aksesuar_6
INTERTON TELEFON KLİPSİ 2

Bu küçük cihaz bluetooth ile telefon görüşmelerinizi ve müziklerinizi direkt olarak işitme cihazına gönderir. Güçlü sinyal ve etkili arka plan gürültü azaltması mükemmel konuşma ve ses temizliği sunar. Interton Telefon Klipsi 2 uzaktan kumandası ile ses ayarları ve işitme cihazı programları kontrol edilebilir.

centro_aksesuar_7
INTERTON TV AKTARICISI 2

Bu özellik televizyondan, bilgisayardan veya diğer ses cihazlarından gelen sesleri direkt olarak işitme cihazına yönlendirir. Herhangi bir analog veya dijital ses kaynağına bağlanırken Interton Tv aktarıcısı 2, televizyon izlemenin keyfini yaşamanızı sağlar.

centro_aksesuar_8
INTERTON UZAKTAN KUMANDA 2

Büyük LCD ekran işitme cihazı ayarlarını görmenizi, ayar yapabilmenizi ve kişisel tercihlerinize göre işitme cihazı ayarlarını kontrol edebilmenizi sağlar. Büyük butonlar ses kontrollerinin, programların rahatça yapılabilmesini garanti eder.

centro_aksesuar_9
INTERTON MİNİ MİKROFON

Interton mini mikrofon konuşmaları direkt olarak işitme cihazınıza yönlendirir. Konferans ve restoran gibi zorlu dinleme ortamlarında bile ses ler doğrudan işitme cihazında duyulur. Basitçe mikrofonu aile bireylerinizden veya arkadaşlarınızdan birinin yakasına takın ve seslerinin doğruca kulağınıza ulaşmasını sağlayın. Yerleşik 3,5 mmlik jak ses kaynaklarına bağlantıyı sağlayarak en sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarabilmenizi sağlar.

centro_banner_6
centro_banner_7